| Hotel | | Casa Ciolina met Wellness Kleine Brogel (Belgie, net over de grens bij Eindhoven) Vlaanderen, België
| | | | | Onze gasten hebben Guesthouse Casa Ciolina verkozen tot Special Hotel 2012, en terecht! Ontdek ook waarom onze gasten unaniem enthousiast zijn over de service en gastvrijheid van deze unieke B&B met fantastische faciliteiten. | | Omschrijving | Net over de grens, in België, ligt dit romantische guesthouse met o.a. prachtige wellnessfaciliteiten. Casa Ciolina is verkozen tot beste B&B van België en ook de gasten van Specialhotels.nl zijn zeer enthousiast over de gastvrijheid van Maria en Enrico Ciolina. Net over de grens (bij Eindhoven), in een landelijke en bosrijke omgeving vindt u dit romantische en luxueuze Guesthouse. Er is een vriendelijke en informele sfeer. Casa Ciolina is gevestigd in een prachtige negentiende eeuwse buitenplaats. In de voormalige stal bevindt zich een luxueus zwembad, whirlpool, stoombad en een sauna. Deze is voor 09.00 en tussen 17.00 en 19.00 vrij te gebruiken. Op de andere tijdstippen kunt u het privé afhuren (kosten: €32,50 per uur). Massages en beautybehandelingen zijn ook mogelijk (graag uw wensen doorgeven bij reservering). Maria heeft de zes ruime gastenkamers heel bijzonder en luxueus ingericht. Hiervoor heeft ze talrijke antiquairs en brocantes bezocht, maar de banken in de grote ontbijtsalon heeft ze zelf stijlvol gestoffeerd. De sfeer van Casa Ciolina kunnen wij het best omschrijven als charmant, romantisch, landelijk, vriendelijk en luxueus. Kijk naar de prachtige foto’s en geniet ze! | | Attracties | Klein Brogel is gelegen in een van de zeven kerkdorpen van Peer. In de omgeving van Peer zijn diverse bewegwijzerde wandel- en fietsroutes uitgezet (sommige tegen betaling). Peer is een klein bruisend stadje dat enkele musea en enkele restaurants telt. Bent u een fanatiek golfer? Dan is dit misschien wel een ideale locatie voor u. Er zijn namelijk diverse golfbanen in de omgeving. Een bezoek aan de stad Hasselt mag zeker niet ontbreken (20 autominuten). Deze stad heeft vele gezellige winkelstraten met chique boetiekjes. Hasselt staat bekend als ‘Stad van de smaak’. Voor de echte modeliefhebbers is een bezoek aan het Modemuseum een must. En voor de fijnproevers onder ons mag een bezoek aan het Jenever Museum niet ontbreken. Leuke restaurants in de buurt zijn: www.hetfornuisje.be www.fleurie.be en www.lunocollaltro.be | | Stijl | Beauty- en/of Massagebehandeling Bruidssuites Groepsaccommodaties Guesthouses/B&B Historisch Erfgoed Hotels met Zwembad Landelijk gelegen Luxe Boerderijhotels Sauna en/of Whirlpool Vrienden Weekendje weg Wellness
| | Beoordeling: 9,3 | Dit hotel is beoordeeld door 36 gasten:
| Gastvrijheid: | 9,4 | | Kwaliteit: | 9,2 | | Sfeer: | 9,4 |
Heerlijk weekend gehad, de familie is gastvrij en doet haar uiterste best het iedereen naar de zin te maken, hetgeen goed lukt. Een ontspannen sfeer, heerlijk eten, mooie kamer, fijne lounge. Zalig dus! Vibeke Valkenburg (gastvrijheid: 8 kwaliteit: 8 sfeer: 8)
Het was geweldig,de rust het hand geschreven briefje op de kamer,zonder moeite naar een restaurant brengen en ophalen,en de kook kunsten van hun neefje in 1 woord geweldig. Het was een paradijs Wieke vd knokke (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
Een heerlijk, romantisch weekend gehad. Een feestelijk uitje voor onze 20e kennismakingsdag. Heerlijk ontspannen en genieten van de kamer, de living met open haard én het zwembad, sauna en jacuzzi. Vriendelijke groeten, Yvonne en Johan Dolman Yvonne Dolman (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Toe aan ontspanning in een warme,romantische en knusse omgeving waarbij je je meteen thuisvoelt bij binnenkomst? Het antwoord is Casa Cioina! Een plekje om nooit meer te vergeten... a. van der voort (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Super leuk , erg vriendelijk personeel , super was hetprive welness arrangement , een aanrader Saskia Visker (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Een eiland van rust en perfecte sfeer, waar je op een ongedwongen wijze heerlijk jezelf kunt zijn. E (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
Wij gaan graag nog een keertje terug. Cees Rozendaal (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Helemaal geweldig, ik kom vast nog weer terug! Yvonne zwart (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Het verblijf was echt ver boven verwachting. Bij het ontvangst hadden we het gevoel dat we in een soort paradijs terecht gekomen waren en hadden direct spijt dat we maar voor twee nachten geboekt hadden. De gastvrijheid en de service kan gewoon niet beter! Het is echt een aanrader voor iedereen die ervan houdt om lekker verwend te worden en tot rust te komen.
Met vriendelijke groet,
Danielle en Ab Ab Essaghir (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
Geachte lezer,
Op de vrijdag van ons vertrek ontvingen we slecht nieuws over de gezondheid van mijn vrouw. Ondanks dit heftige nieuws hebben we toch besloten om af te reizen naar België. We werden daar allerhartelijkst ontvangen en konden ons verhaal doen. De gastvrouw bood meteen een transfer naar haar beste kamer aan. Dit zonder extra kosten in rekening te brengen. Het begrip, de warmte en de welgemeende interesse van de gastvrouw en gastheer heeft ons diep geraakt. De betoverende locatie in combinatie met het vakmanschap en persoonlijke touch van de gastvrouw en gastheer zal ons nog lang heugen. We hebben een fantastisch weekend gehad waarbij de gastheer en gastvrouw ons precies op de juiste eetgelegenheden en uitstapjes hebben gewezen. Onze hartelijke dank gaat uit naar Maria en Enrico! C.M. Bakker-Winkelman (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
Everything about this hotel was absolutely perfect. The host and hostess were very welcoming and hospitable. The hotel itself is a beautifully renovated historical building in which they kept all of the old charm while adding all of the modern comforts and then some. It was absolutely beautiful. Every room has it’s own original style and they are absolutely breathtaking. We felt completely comfortable and relaxed. Because the hotel is small 7 rooms you always had more than enough privacy. There is a pool, sauna and jacuzzi and you can enjoy them on your own if you wish. There was a broad choice for breakfast and everything was delicious. From the homemade croissants and jam to the perfectly cooked eggs. I would recommend this hotel to anyone and in fact I will probably stay there again myself. Blanchette (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
Een warm welkom door gastvrouw en gastheer. Niets was teveel, een heerlijk verblijf gehad en we gaan graag nog eens terug! S. van de Merwe (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Een zeer aangename omgeving om rustig en romantisch te verpozen. De kamer is ruim en leuk, decentrale ruimten zijn zeer smaakvol ingericht en stralen een warme huiselijke sfeer uit en het ontbijt was zeer goed verzorgd.
De massage en wellness was aangenaam en rustig.
Een avond bij de open haard met een lekkere "huiswijn"!
We gaan zeker terug!
Tip: Een bevestiging voor de douchekop n de badkamer om ook staand te kunnen douchen Jan-Willem van der Boom (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 8 sfeer: 8)
Het zou fijn zijn als de gastvrouw ook diner maakt, maar dan van te voren reserveren. Cornelisse (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
Een echte aanrader. Mooie ingerichte kamers, fijn sanitair, hele fijne bedden, mooi zwembad. Heerlijk ontbijt en indien gewenst zelfs met gebakken eieren met spek. Heel erg gastvrij. Echt een verwenweekend met die wellness erbij. R. Visser (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Zeer vriendelijk en gastvrij. Ïdeaal om eens lekker te onthaasten. Verstraete (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Ambiance uitmuntend, sfeervol, gastvrijheid ruim voldoende, kwaliteit kamer had ook een negen kunnen zijn, maar de gehorigheid is niet storend maar wel aanwezig, kan des al niet te min wel zeggen voor herhaling vatbaar. L. Hattenbach (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 7 sfeer: 9)
jammer van het doordringen van het lopen van de bovenburen . hermans j.j. (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 8 sfeer: 9)
zeer goed maar ook kostbaar ter braak (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Gezellig hotelletje met lieve Gastvrouw en gastheer Eef (gastvrijheid: 8 kwaliteit: 8 sfeer: 9)
We hebben het in 1 woord heelijk gehad. Geweldige ambiance, mooie kamers en ontbijt tot in de puntjes verzorgd. Als je houdt van luxe met een informele sfeer, echt een aanrader! Casa Ciolina is een lust voor het oog. C. Emmelkamp (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
We hebben een geweldig weekend gehad, in een zeer bijzonder hotel! De ontvangst was zeer warm, en gastvrijheid zonder grenzen :-) Zeker voor herhaling vatbaar. HAGAR REIJS NACHUM (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
wat een geweldig verblijf hebben wij hier gehad, heerlijke uitstraling, gastvrijheid en ontspanning. Je kan het haast niet beter verzinnen zou ik zeggen.. Jasper Klaver (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
we waren de enige gasten en mochten elke kamer kiezen die ze hadden. We bleven bij onze originele keuze van de Loft en hebben genoten van het bad in de slaapkamer. De eigenaren kwamen die avond terug van vakantie m aar de volgende ochtend stonden ze klaar voor het uitgebreide ontbijt en werd er nog snel wat vleeswaar gehaald bij de slager. De zelfgemaakte jam was heerlijk! Een heerlijk verblijf daar! elzinga (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 9 sfeer: 9)
Gewoon perfect! Willems Pieter (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
Onze kamer, de bibliotheek, heeft alleen een klerenkast nodig. De klerenkast op de vide is alleen met een hele steile trap te bereiken. P.J.F. Bouten (gastvrijheid: 9 kwaliteit: 8 sfeer: 10)
Bijzonder mooi hotel met zeer gastvrije en vriendelijke ontvangst. Mooie en schone kamers en prachtige wellness. Zeer aan te bevelen om eens lekker een weekendje te ontspannen! R.F. Reekers (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
Het beste hotel/B&B wat ik ooit heb gezien en ben geweest. Een super aanraader!!!!!!! Noordzij (gastvrijheid: 10 kwaliteit: 10 sfeer: 10)
| | Route |
 | Stuur dit hotel door aan vriend(in) |
| | | |
| | Kamers prijzen vanaf en per persoon per nacht inclusief ontbijt | | ’t Poorthuys met ontbijt (met douche) | 77,50 | |
| Romantische landelijk ingerichte kamer gelegen aan de binnenplaats en voorzien van een tweepersoonsbed en een luxe inloopdouche en toilet. De muur achter het tweepersoonsbed herinnert nog aan de oude paardenstal, waarvan het oorspronkelijk metselwerk is behouden. Door de inrichting met antieke hangkast en side table is de ruimte omgetoverd tot een intiem vertrek. Er is ook een tv. | | De Koer met ontbijt | 82,50 | |
| Luxueuze en romantische kamer gelegen aan de binnenplaats. De kamer beschikt over een antiek tweepersoonsbed en een houten vloer. Verder zijn er twee fauteuils en een tv. De leuke badkamer biedt een bad, een aparte douche en een toilet. | | ’t Loft met ontbijt | 82,50 | |
| Luxueuze intieme zolderkamer ingericht in lichte tinten met groot tweepersoonsbed. In de kamer zelf staat tevens een prachtig design-bad, die geschikt is voor twee personen. De gasten kunnen verder gebruik maken van een stereo-installatie en een tv. De kamer heeft een eigen apart toilet. | | Feeling met ontbijt | 87,50 | |
| Deze romantische kamer is ingericht in mooie lichte tinten en beschikt over een hemelbed. Deze kamer is erg romantisch en doet aan een bruidssuite denken. Het heeft een houten vloer, witgeschilderde balken, een opmaaktafel en antieke kast. De badkamer beschikt over een antieke commode, wastafel, douche en toilet. | | ’t Bovenhuys met ontbijt | 87,50 | |
| Prachtige ruime suite bestaande uit drie gedeelten: een zitkamer, een slaapkamer met tweepersoonsbed en een badkamer. ’t Bovenhuys ligt aan de binnenplaats, op de eerste etage. Er is een tv aanwezig en een ultramoderne koelkast houdt de frisdranken op de juiste temperatuur. Ook zijn er faciliteiten voor het zetten van koffie of thee. | | De Bibliotheek met ontbijt | 100,00 | |
| Zeer ruime suite met bibliotheekruimte en een open vide met tweepersoonsbed, een zitgedeelte en een badkamer met luxueus bad, aparte douchecabine, twee ruime wastafels en een apart toilet. Met oog voor detail is aan kaarsjes en kleine vaasjes bloemen uit eigen tuin gedacht. | | | | |
|